.
>>  Kanalizasyon ve Tıkanıklık Açma

Lavabo Tıkanıklığı; Atık su tesisatları arasında lavabo gideri tıkanıklıkları da en fazla şikayet edilen konular arasında gelir. Bilinen yöntemlerde gider tıkanıklığı açma işlemi kırmadan gerçekleştirilemez. Bu da büyük bir sorunu beraberinde getirir. Giderin tıkanması artık modern yöntemlerle açılabilir. Bizim gibi kurumsal firmalar atık lavabo tıkanıklığı açma işlemini kırmadan yerine getirmektedir.

Tuvalet Tıkanıklığı; Günlük hayatımızda başımıza gelen büyük bir sıkıntı, ev ve iş yerlerimizde karşımıza çıkan sorunlardan biridir tuvalet tıkanıklığıdır.  Tuvalet giderine atılan ya da düşürülen cisimler tıkanıklık oluşturmada çok etkilidir. Pis su boruları çok hassastır. Bu atılan ya da düşürülenler çoğunlukla naylon poşetler, çocuk bezleri, mendil, selpak, peçete, gazete kâğıdı gibi maddeler gelmektedir. Tuvalet tıkanıklığını çözmek için kullandığınız yöntemler, demir çubuk, basınçlı su pompası veya şiş gibi araçların kullanabileceği gibi tuz ruhu, kezzap gibi kimyasal maddelerin kullanımı da tuvalet giderlerinde bulunan boruları delmekte ve erimesine sebep olmaktadır.

Banyo Gideri Tıkanıklığı; Genel de şampuan kalıntıları, deterjan kalıntıları ve saç birikintileri büyük sorunlar yaratır. Banyo gideri tıkanması banyo da su birikmesi demektir. Duş alırken suyun gitmemesi sonucu sizi rahatsız edebilir. Bu da hem hijyen hem de temizlik açısından sıkıntılı bir durumdur. Banyo gideri tıkanması kötü kokular verir. Biriken pis su basit gibi görünse de sorun devam ederse binaya ciddi zarar verebilmektedir. Profesyonel çözüm için, hizmetinizdeyiz.